AÇIK HAVUZUN VE YAZLIK RESEPSİYONUN FAALİYETE GEÇMESİ HAKKINDA

Sayın Site Sakinlerimiz;

Sizlerin yaz boyunca eğlenceli ve konforlu vakit geçirebilmeniz için, uzun bir süredir devam eden bakım, onarım, temizlik ve peyzaj yenilenmesi faaliyetleri sonucu daha da güzel bir görünüm kazanan açık havuzumuz 14 Haziran 2019 Cuma günü hizmetinize girecektir.

14 Haziran 2019 Cuma gününden itibaren Sosyal Tesislere (Açık, Kapalı Havuz, Gym Salonu, Sauna ve diğer tüm Tesisler) Tek Giriş Kapısı olarak Açık Resepsiyon girişi kullanılacaktır. Sosyal tesislere girişlerdeki parmak izi okuma sistemi devam edecektir. Parmak izi okuma kaydı yaptırmayan sakinlerimizin girişlerinde, parmak izi okuma faaliyeti Açık Resepsiyonda devam edecek ve daha önce sizlere yayımladığımız Sosyal Tesisleri kullanım kuralları aynen devam edecektir. 

Sağlıklı ve keyifli vakit geçirebilmeniz için havuzlarımızın mikrobiyolojik laboratuvar analizleri yapılmaktadır. Ancak havuz temizlikleri ve hazırlıkları devam ettiğinden dolayı 14 Haziran 2019 tarihinden önce havuzu sağlık ve emniyet açısından kullanmamanızı rica ederiz.

Sizlere yaz boyu en iyi şekilde hizmet etmek ve konforlu vakit geçirebilmenizi amaçlamaktayız.

Saygılarımızla,

ALKENT 2000 YEDİTEPE SİTESİ İCRA KURULU BAŞKANLIĞI

Paylaş