Güvenlik

Sitemizde 7 gün-24 saat üzerinden kesintisiz güvenlik hizmeti verilmektedir. Site içerisinde ki evlerin güvenliği için ortak alanların ve apartmanların kamera sistemi ile takip edilmesi, site içinde ki tüm evlerin alarm sistemi ile takibi ve herhangi bir alarm halinde 1 dakikadan az bir sürede yaya ve araçlı devriyelerle müdahale edilebilmesi, 3 adet araç ile 7 gün 24 saat hareketli devriye sistemi ve önemli noktalarda sabit güvenlik elemanlarının bekletilmesi gibi olanaklarla site sakinlerimizin güvenliği sağlanmaktadır.


24 saat Acil Servis ve İlk Yardım Hizmeti

 
24 saat tesislerimizde bulunan ambulanslı sağlık ekibimiz Capa Ambulans, tecrübeli ekibi ile sitemizde olası her türlü hastalık, rahatsızlanma, kaza, yaralanma vb. gibi olaylara anında müdahale etmektedir.

Temizlik

Site Yönetiminin ana faaliyet konularından birini teşkil etmektedir. Bu kapsamda hazırlanmış aksiyon planı uyarınca;
-Sitemizin cadde ve sokakları ile Sosyal Tesisleri devamlı temiz bulundurulmakta,
- Düzenli çöp toplama hizmeti verilmektedir.

Teknik Servis Ekibi

 
Toplam 23 kalifiye teknisyen ile Alanlarında uzman ekibimiz sitemiz içinde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
- Mekanik ve tesisat şefliği
- Altyapı şefliği
- İnce işler şefliği
- Elektrik şefliği
- Havuz bakım ekibi
- Sosyal tesisler - Ortak alan
- Arıtma
-Detaylar için tıklayınız

Dağıtım

Sitemiz içinde apartman ve villalara ulaşması gereken çeşitli evrak, dergi ve duyuruların dağıtımları görevlimiz Osman CİN tarafından yapılmaktadır.

Haberler & Duyurular

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Site sakinlerimizden İcra Kurulu Üyemiz Sayın ÖMER ÖGEL Beyin Değerli Annesi Muhterem Sayın OKŞAN ÖGEL vefat etmiştir. Merhumenin cenaze namazı 04.02.2020 Salı Günü (Bugün) Karacaahmet Şakirin Camiinde İkindi Namazından sonra kılınacaktır.  Saat 14:00’da Sitemiz macro marketin önünden cenaze yerine servis kaldırılacaktır. Servisle gelecek site sakinlerimizin yönetime bilgi vermeleri ( 0212 889 06 80 ) rica olunur. Merhumeye Allah (C.C)’tan rahmet, Ailesine, akrabalarına ve dostlarına ba.....


Paylaş