Güvenlik

Sitemizde 7 gün-24 saat üzerinden kesintisiz güvenlik hizmeti verilmektedir. Site içerisinde ki evlerin güvenliği için ortak alanların ve apartmanların kamera sistemi ile takip edilmesi, site içinde ki tüm evlerin alarm sistemi ile takibi ve herhangi bir alarm halinde 1 dakikadan az bir sürede yaya ve araçlı devriyelerle müdahale edilebilmesi, 3 adet araç ile 7 gün 24 saat hareketli devriye sistemi ve önemli noktalarda sabit güvenlik elemanlarının bekletilmesi gibi olanaklarla site sakinlerimizin güvenliği sağlanmaktadır.


24 saat Acil Servis ve İlk Yardım Hizmeti

 
24 saat tesislerimizde bulunan ambulanslı sağlık ekibimiz Capa Ambulans, tecrübeli ekibi ile sitemizde olası her türlü hastalık, rahatsızlanma, kaza, yaralanma vb. gibi olaylara anında müdahale etmektedir.

Temizlik

Site Yönetiminin ana faaliyet konularından birini teşkil etmektedir. Bu kapsamda hazırlanmış aksiyon planı uyarınca;
-Sitemizin cadde ve sokakları ile Sosyal Tesisleri devamlı temiz bulundurulmakta,
- Düzenli çöp toplama hizmeti verilmektedir.

Teknik Servis Ekibi

 
Toplam 23 kalifiye teknisyen ile Alanlarında uzman ekibimiz sitemiz içinde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
- Mekanik ve tesisat şefliği
- Altyapı şefliği
- İnce işler şefliği
- Elektrik şefliği
- Havuz bakım ekibi
- Sosyal tesisler - Ortak alan
- Arıtma
-Detaylar için tıklayınız

Dağıtım

Sitemiz içinde apartman ve villalara ulaşması gereken çeşitli evrak, dergi ve duyuruların dağıtımları görevlimiz Osman CİN tarafından yapılmaktadır.

Haberler & Duyurular

KAPILARIN KAPATILMASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME
KAPILARIN KAPATILMASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Değerli Site Sakinlerimiz, Yıllardır kanayan yaramız olan site kapılarımızın kontrolümüzde olamaması problemi bugün itibari ile çözüme ulaştırılmış olup Büyükçekmece Belediyesiyle imzalanan protokol ile site kapılarının kapanması sağlanmıştır. Site kapılarının tüm kontrol yetkisi tekrar İcra Kurulumuzca devralınmıştır. Bu süreçte bizlere inanarak Yönetimde görev almamızı sağlayan tüm site sakinlerimize, desteğini esirgemeyen TYTK Üyelerine, Sayın Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan AKG.....


Paylaş