Hizmetlerimiz - Alkent 2000 Yeditepe

Güvenlik

Sitemizde 7 gün-24 saat üzerinden kesintisiz güvenlik hizmeti verilmektedir. Site içerisinde ki evlerin güvenliği için ortak alanların ve apartmanların kamera sistemi ile takip edilmesi, site içinde ki tüm evlerin alarm sistemi ile takibi ve herhangi bir alarm halinde 1 dakikadan az bir sürede yaya ve araçlı devriyelerle müdahale edilebilmesi, 3 adet araç ile 7 gün 24 saat hareketli devriye sistemi ve önemli noktalarda sabit güvenlik elemanlarının bekletilmesi gibi olanaklarla site sakinlerimizin güvenliği sağlanmaktadır.


24 saat Acil Servis ve İlk Yardım Hizmeti

 
24 saat tesislerimizde bulunan ambulanslı sağlık ekibimiz Capa Ambulans, tecrübeli ekibi ile sitemizde olası her türlü hastalık, rahatsızlanma, kaza, yaralanma vb. gibi olaylara anında müdahale etmektedir.

Temizlik

Site Yönetiminin ana faaliyet konularından birini teşkil etmektedir. Bu kapsamda hazırlanmış aksiyon planı uyarınca;
-Sitemizin cadde ve sokakları ile Sosyal Tesisleri devamlı temiz bulundurulmakta,
- Düzenli çöp toplama hizmeti verilmektedir.

Teknik Servis Ekibi

 
Toplam 23 kalifiye teknisyen ile Alanlarında uzman ekibimiz sitemiz içinde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
- Mekanik ve tesisat şefliği
- Altyapı şefliği
- İnce işler şefliği
- Elektrik şefliği
- Havuz bakım ekibi
- Sosyal tesisler - Ortak alan
- Arıtma
-Detaylar için tıklayınız

Dağıtım

Sitemiz içinde apartman ve villalara ulaşması gereken çeşitli evrak, dergi ve duyuruların dağıtımları görevlimiz Osman CİN tarafından yapılmaktadır.

Haberler & Duyurular

VEFAT DUIYURUSU - SABİH TANSAL
VEFAT DUIYURUSU - SABİH TANSAL

Site sakinlerimizden eski İcra Kurulu Üyesi Sayın Fatma Zeynep TANER hanımefendinin değerli babası, Haluk TANER beyin kayınpederi Boğaziçi Üniversitesi Rektörü (2000-2004) Sayın SABİH TANSAL vefat etmiştir. Merhumun cenaze namazı 16.10.2019 Çarşamba Günü Zincirlikuyu Camiinde öğle namazına müteakiben Edirnekapı Şehitliği'nde aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhuma Allah (C.C)’tan rahmet, Ailesine, akrabalarına ve dostlarına baş sağlığı dileriz. Saygılarımızla İcra kurulu ..


Sayın site sakinimiz Alkent 2000 Yeditepe sitesi olarak en güçlü özelliklerimizden  biri yapılarımızın depreme karşı oldukça dayanıklı olmasıdır. Olası bir deprem anında soğukkanlı olmak ve gerekli tedbirleri almak ise hayati önem taşımaktadır. Binalarımızda geçtiğimiz günlerde olan deprem sonucu herhangi bir hasar oluşmamıştır. Yangın Deprem gibi acil bir durum ile karşılaştığınızda güvenliğin merkez odası (CCTV) yi arayın ve bu numaraları kaydedin. .....


İcra Kurulumuzun Sitemizi Denetlemesi
İcra Kurulumuzun Sitemizi Denetlemesi

Sayın Site Sakinlerimiz, İcra Kurulumuz bugün haftalık site içerisindeki denetlemelerini ve kontrollerini gerçekleştirdiler. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Site Yönetimi          ..


SÜPRİZ MİX ÇİFTLER TENİS TURNUVASI 06.10.2019
SÜPRİZ MİX ÇİFTLER TENİS TURNUVASI 06.10.2019

Sayın Site Sakinlerimiz, 06.10.2019 Pazar günü saat 17:00 ile 19:00 arasında Süpriz Mix Çiftler turnuvası düzenlenmiştir. Turnuvanın şampiyonları; Mert TAŞBAŞ ve Melih ABACI, finalistleri Filiz KANARYA, Turgut KARACAOĞLU olmuştur. Kazanan sporcular ödüllerini İcra Kurulu üyemiz Muge Pamukcu Erdogan 'dan almıştır. Katılan tüm sporcularımızı tebrik ederiz. Saygılarımızla, İCRA KURULU               ..


YAĞMUR SUYU KANALI VE RÖGAR TEMİZLİĞİ
YAĞMUR SUYU KANALI VE RÖGAR TEMİZLİĞİ

Sayın Site Sakinlerimiz,   Sitemiz yolları üzerinde ki pis su ve yağmur suyu kanallarının ve rögarlarının temizliği işlemi bitmiştir. Yalnızca ıhlamur sokakta bir hatta rögarların üzerine bitki ekilmiş olması nedeniyle açılamadığı için temizlik işlemi yapılamamıştır. Rögarların tespit edilmesi ile temizlik işlemi tamamlanacaktır. Ortak alan ve bahçelerdeki rögarların üzerinin kapatılmaması, her an müdahaleye uygun olması, içlerine inşaat artığı vs. atılmaması konusuna gereken öze.....


Paylaş