Sosyal Tesis ve Spor Tesislerinin Kullanım Kuralları - Alkent 2000 Yeditepe

Sayın Site Sakinlerimiz,

12 Haziran 2019 tarihinde yapılan TYTK toplatısında Tüm Sosyal Tesis Kullanım Kuralları belirtilmiş olup, aşağıdaki kurallara uyulması konusunda gerekli hassasiyeti göstermenizi rica ederiz.

 

ALKENT 2000 YEDİTEPE SİTESİ

SOSYAL TESİS VE SPOR TESİSLERİNİN KULLANIM KURALLARI

 

      ♦KAPALI SOSYAL TESİS VE AÇIK / KAPALI HAVUZ GİRİŞ KURALLARI:

⇒ MÜLK SAHİBİ EĞER KONUTUNU KİRAYA VERDİYSE SOSYAL TESİS VE HAVUZA GİRİŞ YAPAMAYACAKTIR. MÜLK SAHİBİ KULLANMAK İSTERSE ÜCRETE TABİ OLACAKTIR.

⇒ YANINDA MALİK OLMAYAN MİSAFİR İÇERİ ALINMAYACAKTIR.

⇒ MİSAFİR SAYISI HANE BAŞINA BELİRLENECEK OLUP, HER HANE SOSYAL TESİS VE AÇIK / KAPALI HAVUZLARA EN FAZLA 2 MİSAFİR GETİREBİLECEKTİR. (18 YAŞ ALTI ÇOCUKLARDAN, 65 YAŞ ÜSTÜ MİSAFİR KİŞİLERDEN ÜCRET ALINMAYACAK, MİSAFİR STATÜSÜNE SAYILMAYACAKTIR.)

⇒ HER HANE İÇİN 2 MİSAFİRDEN FAZLA GELEN HER MİSAFİR İÇİN ALINACAK ÜCRET HAFTA SONU DAHİL (CUMARTESİ – PAZAR) 50,00 TL OLACAKTIR.

⇒ SOSYAL TESİSLERE KAYITLI OLAN EĞİTMEN VE HOCALAR DIŞINDA EĞİTİCİ GETİRİLEMEZ.

 

        ♦KAPALI SPOR TESİSLERİ (KAPALI BASKETBOL, TENİS SAHASI VE HALI SAHA) GİRİŞ KURALLARI:

⇒ KAPALI SPOR TESİSLERİNE GİRİŞ KESİNLİKLE SPOR KİYAFETİ VE SPOR AYAKKABI İLE OLACAKTIR. SPOR BRANŞINA UYGUN KİYAFETİ OLMAYANLAR KAPALI SPOR TESİSLERİNE ALINMAYACAKTIR.

⇒ HALI SAHA, KAPALI BASKETBOL SAHASINA AÇIK / KAPALI TENİS KORTLARINA EN FAZLA MALİK SAYISINA EŞİT MİKTARDA MİSAFİR GETİREBİLECEKTİR. (1 MALİK RANDEVU ALIP 5 MİSAFİR GETİREMEYECEKTİR.)

⇒ TÜM AÇIK / KAPALI SPOR FAALİYETLERİ REZERVASYON KURALLARINA TABİDİR. HALI SAHA VE KAPALI BASKETBOL SAHASINA MALİK SAYISINDAN FAZLA MİSAFİR GETİRME OLDUĞUNDA HER MİSAFİR İÇİN 50,00 TL ÖZEL REZERVE ÜCRETİ ALINACAKTIR. ÖDEMELER AİDATLARA YANSITILACAKTIR.

⇒ TÜM AÇIK / KAPALI SPOR MÜSABAKALARINDAN 15,00 TL REZERVASYON ÜCRETİ ALINACAKTIR.

⇒ SİTE MALİKİ REZERVASYONU OLMADAN, KAPALI VE AÇIK SPOR TESİSLERİ KULLANILAMAZ.

⇒ TÜM SPOR EĞİTMELERİ ÖZEL DERS VERDİKLERİ KİŞİLERİN İSİMLERİNİ GÜVENLİK SEBEBİYLE YÖNETİME BİLDİRMELERİ GEREKMEKTEDİR.

    TÜM AÇIK / KAPALI SPOR VE FITNESS TESİSLERİNİN İŞLETİLMESİ KURALLARA UYGUN HALDE TUTULMASI SİTE MÜDÜRÜNÜN SORUMLULUĞUNDADIR.

sosyal_tesis_kullanim_kurallari-donusturuldu_78435.pdf

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Haberler & Duyurular

VEFAT DUIYURUSU - SABİH TANSAL
VEFAT DUIYURUSU - SABİH TANSAL

Site sakinlerimizden eski İcra Kurulu Üyesi Sayın Fatma Zeynep TANER hanımefendinin değerli babası, Haluk TANER beyin kayınpederi Boğaziçi Üniversitesi Rektörü (2000-2004) Sayın SABİH TANSAL vefat etmiştir. Merhumun cenaze namazı 16.10.2019 Çarşamba Günü Zincirlikuyu Camiinde öğle namazına müteakiben Edirnekapı Şehitliği'nde aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhuma Allah (C.C)’tan rahmet, Ailesine, akrabalarına ve dostlarına baş sağlığı dileriz. Saygılarımızla İcra kurulu ..


Sayın site sakinimiz Alkent 2000 Yeditepe sitesi olarak en güçlü özelliklerimizden  biri yapılarımızın depreme karşı oldukça dayanıklı olmasıdır. Olası bir deprem anında soğukkanlı olmak ve gerekli tedbirleri almak ise hayati önem taşımaktadır. Binalarımızda geçtiğimiz günlerde olan deprem sonucu herhangi bir hasar oluşmamıştır. Yangın Deprem gibi acil bir durum ile karşılaştığınızda güvenliğin merkez odası (CCTV) yi arayın ve bu numaraları kaydedin. .....


İcra Kurulumuzun Sitemizi Denetlemesi
İcra Kurulumuzun Sitemizi Denetlemesi

Sayın Site Sakinlerimiz, İcra Kurulumuz bugün haftalık site içerisindeki denetlemelerini ve kontrollerini gerçekleştirdiler. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Site Yönetimi          ..


SÜPRİZ MİX ÇİFTLER TENİS TURNUVASI 06.10.2019
SÜPRİZ MİX ÇİFTLER TENİS TURNUVASI 06.10.2019

Sayın Site Sakinlerimiz, 06.10.2019 Pazar günü saat 17:00 ile 19:00 arasında Süpriz Mix Çiftler turnuvası düzenlenmiştir. Turnuvanın şampiyonları; Mert TAŞBAŞ ve Melih ABACI, finalistleri Filiz KANARYA, Turgut KARACAOĞLU olmuştur. Kazanan sporcular ödüllerini İcra Kurulu üyemiz Muge Pamukcu Erdogan 'dan almıştır. Katılan tüm sporcularımızı tebrik ederiz. Saygılarımızla, İCRA KURULU               ..


YAĞMUR SUYU KANALI VE RÖGAR TEMİZLİĞİ
YAĞMUR SUYU KANALI VE RÖGAR TEMİZLİĞİ

Sayın Site Sakinlerimiz,   Sitemiz yolları üzerinde ki pis su ve yağmur suyu kanallarının ve rögarlarının temizliği işlemi bitmiştir. Yalnızca ıhlamur sokakta bir hatta rögarların üzerine bitki ekilmiş olması nedeniyle açılamadığı için temizlik işlemi yapılamamıştır. Rögarların tespit edilmesi ile temizlik işlemi tamamlanacaktır. Ortak alan ve bahçelerdeki rögarların üzerinin kapatılmaması, her an müdahaleye uygun olması, içlerine inşaat artığı vs. atılmaması konusuna gereken öze.....


Paylaş