Yetişkinler için ortasında özel adası olan Hawaiian Tropic açık havuz 150 cm derinliğinde ve içinde su kaydırağı bulunan 2 adet açık havuzdan oluşmaktadır. Bunlardan dairesel olan 1100 m³ eğrisel ise 1900 m³ hacme sahiptir. Çocuklar içinde 40 cm derinliğinde ayrı bir çocuk havuzu bulunmaktadır.


Sitemiz 250 m²' lik ısıtmalı kapalı bir havuza ve sıcak jakuziye sahiptir. Son sistem havalandırma ve ısıtma sistemleri ile hizmet vermektedir.Kış aylarında Pazartesi günleri hariç her gün 08:00-22:00 saatleri arasında yüzme eğitmenimizin grup aktivitelerine katılabilir, havuzları kullanırken kendisinden yardım alabilir, özel yüzme dersi alabilirsiniz. Ayrıca yaz ve kış aylarında çocuklara yüzme okulları açılmaktadır.


Sitemizde 3 açık ve 1 kapalı olmak üzere toplam 4 tenis kortu bulunmaktadır. Açık tenis kortlarımızdan biri site sakinlerimizin tenis derslerine ayrılmıştır. Kortlarımızda her gün 08:00 - 22:00 saatleri arasında Resepsiyon'dan rezervasyon yaptırarak oynanabilmektedir. Tenis eğitmenimizin grup tenis aktivitelerine katılabilir, tenis oyununuz esnasında kendisinden her türlü bilgi yardımı alabilir, özel ders alabilirsiniz. Tüm yıl boyunca eğitmenlerimizin verdiği ücretsiz grup dersleri kortlarımızda çalışmalarına devam etmektedir. Her yıl artık gelenekselleşmiş açık ve site içi tenis turnuvalarımız, tenis liglerimiz tenis sporunu sitemizde popüler hale getirmiştir.


Sitemizde 1 adet Kapalı Basketbol Sahası bulunmaktadır ve her gün 08:00 - 22:00 saatleri arasında Resepsiyon'dan rezervasyon yaptırarak oynanabilmektedir. Basketbol eğitmenimizin grup aktivitelerine katılabilir, basketbol sahasını kullanırken kendisinden yardım alabilir, özel ders alabilirsiniz. Yaz ve kış Basketbol okullarımız ile çocuklara basketbol eğitimi de verilmektedir.


Sauna, buhar odası, şok havuzu, açık terası da bulunan dinlenme bölümü ve vitamin barımızdan Pazartesi hariç her gün 08:00 - 22:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Ayrıca rezervasyon yaptırarak haftanın 6 günü profesyonel masörlerimize masaj yaptırabilirsiniz.


Dünyaca ünlü Life Fitness ve Paramount Gym & Cardio ekipmanları ile televizyonlu Technogym koşu bandının bulunduğu Fitness salonumuzda, Pazartesi hariç her gün 08:30 - 22:00 saatleri arasında deneyimli eğitmenler eşliğinde spor yapabilir beslenme ve diyet konusunda yardım isteyebilir sağlıklı yaşam sırlarını öğrenebilirsiniz. Ücretsiz Step & Aerobic ve pilates derslerimiz de hem spor yapmayı seven site sakinlerimiz için organize edilmektedir.. Spor salonumuzda; 1 adet Tecnogym koşu bandı, 5 adet Life Fitness koşu bandı, 2 adet bisiklet, 1 adet Concept II kürek makinesi ve Paramonut Gym makinaları bulunmaktadır.


2 adet Squash kortumuz bulunmaktadır. Pazartesi hariç her gün 08:30 - 22:00 saatleri arasında Spor Resepsiyon'dan rezervasyon yaptırarak oynanabilmektedir.


Sitemizde 1 adet açık Halı Saha bulunmaktadır. Işıklandırmalı Halı Sahamızda Spor Resepsiyon'dan rezervasyon yaptırarak her gün 08:00 - 22:00 saatleri arasında futbol oynanabilmektedir.


Yeni restore edilen salonumuz modern görünümü ve studio konseptiyle hazırlanmıştır ve aynı anda 14 kişilik gruplara ders verilebilmektedir.


Çocuk kulübümüzden tesislerimizde bulunduğunuz süre zarfında Pazartesi hariç her gün 08:00 - 22:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.


Haberler & Duyurular

KAPILARIN KAPATILMASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME
KAPILARIN KAPATILMASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Değerli Site Sakinlerimiz, Yıllardır kanayan yaramız olan site kapılarımızın kontrolümüzde olamaması problemi bugün itibari ile çözüme ulaştırılmış olup Büyükçekmece Belediyesiyle imzalanan protokol ile site kapılarının kapanması sağlanmıştır. Site kapılarının tüm kontrol yetkisi tekrar İcra Kurulumuzca devralınmıştır. Bu süreçte bizlere inanarak Yönetimde görev almamızı sağlayan tüm site sakinlerimize, desteğini esirgemeyen TYTK Üyelerine, Sayın Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan AKG.....


Paylaş