Yönetim Planı - Alkent 2000 Yeditepe

    Yönetim Planımız

Sayın Site Sakinlerimiz,

Sitemizin kuruluşunda Büyükçekmece Tapu Müdürlüğününe verilen ve tescil edilen ALKENT 2000 YEDİTEPE SİTESİ ANA TAŞINMAZLAR VİLLA KONUTLARI ve BLOK YAPIALR YÖNETİM PLANI, 14.11.2007 ve 5711 sayılı kanunla 634 sayılı KAT MÜLKİYETİ yasasında yapılan değişikliklerin; ALKENT 2000 YEDİTEPE SİTESİ TOPLU YAPI YÖNETİM PLANI başlığı altında uyarlanması amacıyla site mali müşaviri ve site müdürünün müşterek hazırladıkları Site plan taslağı, site hukuk komitesi tarafındna incelenmiş, ortak toplantılar yapılmış, icra komitesinin görüşleri alınmış, sonuçta sitemizin geleceği demokratik ber temsil, hakkaniyetli bir paylaşım dengelerini sağlayan, güvenlikte, sosyal, spor ve ortak yaşamda özlenen yerlere gelmek için, bu yönetim planı içeriğine katılarka hazırlanmıştır.

38 Sahife ve 64 maddeden ibaret olan, asıl bu yönetim planının her sayfası dönemim hukuk komitesi ve icra komitesi tarafındna imzalanmıştır.

İcra komitesince onaylandıktan sonra Genel kurulda divan heyeti masasında görüşlere sunulduktan sonra şahit yönetim planı olarak muhafaza edilmektedir.

Saygılarımızla,

Site Yönetimi

2012_yili_yonetim_plani_93609.pdf

 

Haberler & Duyurular

VEFAT DUIYURUSU - SABİH TANSAL
VEFAT DUIYURUSU - SABİH TANSAL

Site sakinlerimizden eski İcra Kurulu Üyesi Sayın Fatma Zeynep TANER hanımefendinin değerli babası, Haluk TANER beyin kayınpederi Boğaziçi Üniversitesi Rektörü (2000-2004) Sayın SABİH TANSAL vefat etmiştir. Merhumun cenaze namazı 16.10.2019 Çarşamba Günü Zincirlikuyu Camiinde öğle namazına müteakiben Edirnekapı Şehitliği'nde aile kabristanlığında defnedilecektir. Merhuma Allah (C.C)’tan rahmet, Ailesine, akrabalarına ve dostlarına baş sağlığı dileriz. Saygılarımızla İcra kurulu ..


Sayın site sakinimiz Alkent 2000 Yeditepe sitesi olarak en güçlü özelliklerimizden  biri yapılarımızın depreme karşı oldukça dayanıklı olmasıdır. Olası bir deprem anında soğukkanlı olmak ve gerekli tedbirleri almak ise hayati önem taşımaktadır. Binalarımızda geçtiğimiz günlerde olan deprem sonucu herhangi bir hasar oluşmamıştır. Yangın Deprem gibi acil bir durum ile karşılaştığınızda güvenliğin merkez odası (CCTV) yi arayın ve bu numaraları kaydedin. .....


İcra Kurulumuzun Sitemizi Denetlemesi
İcra Kurulumuzun Sitemizi Denetlemesi

Sayın Site Sakinlerimiz, İcra Kurulumuz bugün haftalık site içerisindeki denetlemelerini ve kontrollerini gerçekleştirdiler. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Site Yönetimi          ..


SÜPRİZ MİX ÇİFTLER TENİS TURNUVASI 06.10.2019
SÜPRİZ MİX ÇİFTLER TENİS TURNUVASI 06.10.2019

Sayın Site Sakinlerimiz, 06.10.2019 Pazar günü saat 17:00 ile 19:00 arasında Süpriz Mix Çiftler turnuvası düzenlenmiştir. Turnuvanın şampiyonları; Mert TAŞBAŞ ve Melih ABACI, finalistleri Filiz KANARYA, Turgut KARACAOĞLU olmuştur. Kazanan sporcular ödüllerini İcra Kurulu üyemiz Muge Pamukcu Erdogan 'dan almıştır. Katılan tüm sporcularımızı tebrik ederiz. Saygılarımızla, İCRA KURULU               ..


YAĞMUR SUYU KANALI VE RÖGAR TEMİZLİĞİ
YAĞMUR SUYU KANALI VE RÖGAR TEMİZLİĞİ

Sayın Site Sakinlerimiz,   Sitemiz yolları üzerinde ki pis su ve yağmur suyu kanallarının ve rögarlarının temizliği işlemi bitmiştir. Yalnızca ıhlamur sokakta bir hatta rögarların üzerine bitki ekilmiş olması nedeniyle açılamadığı için temizlik işlemi yapılamamıştır. Rögarların tespit edilmesi ile temizlik işlemi tamamlanacaktır. Ortak alan ve bahçelerdeki rögarların üzerinin kapatılmaması, her an müdahaleye uygun olması, içlerine inşaat artığı vs. atılmaması konusuna gereken öze.....


Paylaş