Yönetim Planımız

Sayın Site Sakinlerimiz,

Sitemizin kuruluşunda Büyükçekmece Tapu Müdürlüğününe verilen ve tescil edilen ALKENT 2000 YEDİTEPE SİTESİ ANA TAŞINMAZLAR VİLLA KONUTLARI ve BLOK YAPIALR YÖNETİM PLANI, 14.11.2007 ve 5711 sayılı kanunla 634 sayılı KAT MÜLKİYETİ yasasında yapılan değişikliklerin; ALKENT 2000 YEDİTEPE SİTESİ TOPLU YAPI YÖNETİM PLANI başlığı altında uyarlanması amacıyla site mali müşaviri ve site müdürünün müşterek hazırladıkları Site plan taslağı, site hukuk komitesi tarafındna incelenmiş, ortak toplantılar yapılmış, icra komitesinin görüşleri alınmış, sonuçta sitemizin geleceği demokratik ber temsil, hakkaniyetli bir paylaşım dengelerini sağlayan, güvenlikte, sosyal, spor ve ortak yaşamda özlenen yerlere gelmek için, bu yönetim planı içeriğine katılarka hazırlanmıştır.

38 Sahife ve 64 maddeden ibaret olan, asıl bu yönetim planının her sayfası dönemim hukuk komitesi ve icra komitesi tarafındna imzalanmıştır.

İcra komitesince onaylandıktan sonra Genel kurulda divan heyeti masasında görüşlere sunulduktan sonra şahit yönetim planı olarak muhafaza edilmektedir.

Saygılarımızla,

Site Yönetimi

2012_yili_yonetim_plani_49039.pdf 

 

Haberler & Duyurular

KAPILARIN KAPATILMASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME
KAPILARIN KAPATILMASI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Değerli Site Sakinlerimiz, Yıllardır kanayan yaramız olan site kapılarımızın kontrolümüzde olamaması problemi bugün itibari ile çözüme ulaştırılmış olup Büyükçekmece Belediyesiyle imzalanan protokol ile site kapılarının kapanması sağlanmıştır. Site kapılarının tüm kontrol yetkisi tekrar İcra Kurulumuzca devralınmıştır. Bu süreçte bizlere inanarak Yönetimde görev almamızı sağlayan tüm site sakinlerimize, desteğini esirgemeyen TYTK Üyelerine, Sayın Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan AKG.....


Paylaş