Yönetim Planımız

Sayın Site Sakinlerimiz,

Sitemizin kuruluşunda Büyükçekmece Tapu Müdürlüğününe verilen ve tescil edilen ALKENT 2000 YEDİTEPE SİTESİ ANA TAŞINMAZLAR VİLLA KONUTLARI ve BLOK YAPIALR YÖNETİM PLANI, 14.11.2007 ve 5711 sayılı kanunla 634 sayılı KAT MÜLKİYETİ yasasında yapılan değişikliklerin; ALKENT 2000 YEDİTEPE SİTESİ TOPLU YAPI YÖNETİM PLANI başlığı altında uyarlanması amacıyla site mali müşaviri ve site müdürünün müşterek hazırladıkları Site plan taslağı, site hukuk komitesi tarafındna incelenmiş, ortak toplantılar yapılmış, icra komitesinin görüşleri alınmış, sonuçta sitemizin geleceği demokratik ber temsil, hakkaniyetli bir paylaşım dengelerini sağlayan, güvenlikte, sosyal, spor ve ortak yaşamda özlenen yerlere gelmek için, bu yönetim planı içeriğine katılarka hazırlanmıştır.

38 Sahife ve 64 maddeden ibaret olan, asıl bu yönetim planının her sayfası dönemim hukuk komitesi ve icra komitesi tarafındna imzalanmıştır.

İcra komitesince onaylandıktan sonra Genel kurulda divan heyeti masasında görüşlere sunulduktan sonra şahit yönetim planı olarak muhafaza edilmektedir.

Saygılarımızla,

Site Yönetimi

2012_yili_yonetim_plani_93609.pdf

 

Haberler & Duyurular

HAVUZ MİKROBİYOLOJİK ANALİZ SONUCU 23.10.2020
HAVUZ MİKROBİYOLOJİK ANALİZ SONUCU 23.10.2020

Sayın Site Sakinlerimiz; Alkent 2000 Yeditepe Sitesi Kapalı Havuzun Mikrobiyolojik Analizi yapılmış olup herhangi bir olumsuz durum bulunmamaktadır. Laboratuvar Analiz sonuçları ekte bulunmakta olup aylık rutin olarak analizler yenilenmektedir. Saygılarımızla; İCRA KURULU   ..


Paylaş