Yönetim Planımız

Sayın Site Sakinlerimiz,

Sitemizin kuruluşunda Büyükçekmece Tapu Müdürlüğününe verilen ve tescil edilen ALKENT 2000 YEDİTEPE SİTESİ ANA TAŞINMAZLAR VİLLA KONUTLARI ve BLOK YAPIALR YÖNETİM PLANI, 14.11.2007 ve 5711 sayılı kanunla 634 sayılı KAT MÜLKİYETİ yasasında yapılan değişikliklerin; ALKENT 2000 YEDİTEPE SİTESİ TOPLU YAPI YÖNETİM PLANI başlığı altında uyarlanması amacıyla site mali müşaviri ve site müdürünün müşterek hazırladıkları Site plan taslağı, site hukuk komitesi tarafındna incelenmiş, ortak toplantılar yapılmış, icra komitesinin görüşleri alınmış, sonuçta sitemizin geleceği demokratik ber temsil, hakkaniyetli bir paylaşım dengelerini sağlayan, güvenlikte, sosyal, spor ve ortak yaşamda özlenen yerlere gelmek için, bu yönetim planı içeriğine katılarka hazırlanmıştır.

38 Sahife ve 64 maddeden ibaret olan, asıl bu yönetim planının her sayfası dönemim hukuk komitesi ve icra komitesi tarafındna imzalanmıştır.

İcra komitesince onaylandıktan sonra Genel kurulda divan heyeti masasında görüşlere sunulduktan sonra şahit yönetim planı olarak muhafaza edilmektedir.

Saygılarımızla,

Site Yönetimi

2012_yili_yonetim_plani_93609.pdf

 

Haberler & Duyurular

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Site sakinlerimizden İcra Kurulu Üyemiz Sayın ÖMER ÖGEL Beyin Değerli Annesi Muhterem Sayın OKŞAN ÖGEL vefat etmiştir. Merhumenin cenaze namazı 04.02.2020 Salı Günü (Bugün) Karacaahmet Şakirin Camiinde İkindi Namazından sonra kılınacaktır.  Saat 14:00’da Sitemiz macro marketin önünden cenaze yerine servis kaldırılacaktır. Servisle gelecek site sakinlerimizin yönetime bilgi vermeleri ( 0212 889 06 80 ) rica olunur. Merhumeye Allah (C.C)’tan rahmet, Ailesine, akrabalarına ve dostlarına ba.....


Paylaş